Poradnik matki samotnie wychowującej dzieci i kobiety rozwiedzionej

Wydawnictwo: Epim Polska Elżbieta Grobicka
poradniki

Droga czytelniczko, oddaję w Twoje ręce Poradnik, który pomoże Ci w odnalezieniu szybkiej drogi do przejęcia kontroli nad własnym życiem, w opanowaniu żalu i złości, kontrolowaniu stresu, w wyznaczaniu celów na przyszłość i przygotowaniu do życia po rozwodzie. Strategia życia, którą opracujesz przy naszej pomocy, pozwoli Ci na zapanowanie nad życiem, to z kolei wzmocni Twoje poczucie bezpieczeństwa i zwiększy poczucie własnej wartości. Bez strachu i z podniesioną głową dasz sobie radę ze wszystkim.

| 2014-11-16
Kasia | 2013-07-23