Hobbit. Niezwykła podróż. Gry i zabawy

The Hobbit: An Unexpected Journey. Annual 2013
Hobbit, gry
Inne
pshemko79

Przed premierą nowego filmu reżysera Władcy Pierścieni wspaniała kolorowa książka Wprowadzenie do Hobbita – dla najmłodszych miłośników J.R.R.Tolkiena, którzy dopiero odkrywają fantastyczny świat Śródziemia Gry, łamigłówki, zagadki, szarady i kolorowe zdjęcia z najnowszego filmu – wspaniała zabawa i zachęta do przeczytania słynnej powieści i obejrzenia na dużym ekranie historii o tym, jak...

Gry, łamigłówki, zagadki, szarady i kolorowe zdjęcia z najnowszego filmu – wspaniała zabawa i zachęta do przeczytania słynnej powieści i obejrzenia na dużym ekranie historii o tym, jak hobbit Bilbo Baggins wyruszył w niezwykłą podróż w towarzystwie czarodzieja Gandalfa i kompanii trzynastu krasnoludów.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1335/hobbit...»

| 2013-05-30

Moja lektura. Przeczytałam w tym tygodniu i naprawdę mi się podobała :)

Asiq | 2015-01-23

Błędem (przynajmniej w moim przypadku) było czytanie tej książki krótko po obejrzeniu ekranizacji. Byłam ciekawa jak można z jednej książki mającej niecałe 400 str zrobić 3 części takiego widowiska. Jestem zdecydowanie fanką filmu i mimowolnie zbytnio porównywałam do niego książkę. Zdecydowanie polecam odwrotnie, wtedy książka nie zawiedzie, a film mile zaskoczy. Ale czy jest jeszcze ktoś kto nie oglądał Hobbita???? Ja osobiście wrócę do tej książki za rok, jak już wspomnienie filmu z lekka przygaśnie.

ssarnecki | 2013-08-24

Sięgnąłem po "Hobbita" zaraz po "Władcy Pierścieni" i może miałem trochę za duże wymagania. Wydaje mi się, że Tolkien jeszcze trochę naiwnie kreował tutaj świat, a poza tym na pewno kierował utwór do młodszego czytelnika. Przez to nie mogę powiedzieć, że dorównuje trylogii.

pociecha3 | 2013-09-16
Przeczytana: czerwiec 2013

Ciekawa historia Hobbita, który wyrusza w świat przygód. Mały lecz wielki duchem, sprytny, odważny. Mimo długich opisów( za którymi nie przepadam) książka jest bardzo fajna.

Sompolno | 2013-09-08

Książka trzeba przyznać że wciąga. Skończyłem ją w jeden weekend. Praktycznie się z nią nie rozstawałem nawet idąc do sklepu.

Harrison Wells | 2015-05-26
Przeczytana: 2013 rok