Chłopcy z Morskiej Szkoły

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
Ewa

Bohaterami są uczniowie szkoły morskiej,którzy wyruszyli w swój pierwszy rejs praktykancki.

źródło okładki: www

Morelka | 2017-08-15

Perepeczko najbardziej znany jest chyba z cyklu o Dzikiej Mrówce. Polecam jednak dorwać gdzieś także "Chłopców...", łzy ze śmiechu gwarantowane. Humor podobny do Gordonowskiego "Kapitańskiego stołu".

liaguszka | 2014-06-05

Super książka. Ciekawie i z wielkim humorem przedstawione przygody chłopców i ich opiekuna na pierwszym dla uczniów rejsie za "żelazną kurtynę".

bab007 | 2013-03-11

Książka pełna humoru i jak zawsze u pana Perepeczki wciągająca. Jego książkami zaraził mnie mój tata, uczeń pana Andrzeja w WSM w Gdyni. Warto do nich zaglądać.