Dekorowanie świątecznego stołu

Wydawnictwo: RM
poradniki

Dzięki inspirującym pomysłom przedstawionym w książce dekorowanie świątecznego stołu okaże się wyjątkowo łatwe. Polly Pinder wyjaśnia, jak przygotować wspaniałe ozdoby z koralików, drutu, piasku, świec, nici i papieru. Przejrzyste instrukcje uzupełnione ilustracjami pokazują, jak krok po kroku przygotować wyjątkowe świeczniki, obrączki na serwetki, stroiki, małe pudełeczka i torebki na prezenty i wiele innych projektów na różne okazje. Życzymy magicznych świąt wśród własnoręcznie wykonanych dekoracji!

kleopatratoja | 2015-12-28
Edyta | 2016-01-22