Miłosierdzie Boże: Lekarstwo na całe zło

God's Mercy Revealed: Healing for a Broken World
978-83-7404-694-7
religia
Averil

Niezawodny, uniwersalny sposób na odnalezienie życiowej harmonii? Remedium na rozpacz, które nic nie kosztuje i jest dostępne dla wszystkich – czy to możliwe? Autor książki przekonuje, że tak. Tym lekarstwem jest zaufanie Bogu. Inspirujący duchowy przewodnik ujmuje istotę szczęśliwego chrześcijańskiego życia w kilku prostych zaleceniach. Po pierwsze: nigdy n ie wątp w Bożą miłość. Po drugie:...

Inspirujący duchowy przewodnik ujmuje istotę szczęśliwego chrześcijańskiego życia w kilku prostych zaleceniach. Po pierwsze: nigdy n ie wątp w Bożą miłość. Po drugie: nie uciekaj przed prawdą, bo tylko ona pozwoli wyleczyć zranienia. Po trzecie: nawet największy grzech nie zmieni stosunku Boga do Ciebie! Ksiądz, który pełnił posługę między innymi na Kubie, w Salwadorze i Zimbabwe, gorąco zachęca do doskonalenia życia duchowego. Pokazuje „żałosną ścieżkę donikąd", na którą wkracza człowiek uciekający od Boga, i namawia do za ufania. Przekonuje, że każdy, kto uwierzy w bezwarunkowe miłosierdzie, ma szansę na radosne życie. Poradnik odgaduje potrzeby współczesnego chrześcijanina i pomaga poradzić sobie z wątpliwościami.

źródło opisu: Świat Książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie