Poznaj swój głos...

Okładka książki Poznaj swój głos... Aneta Łastik
Okładka książki Poznaj swój głos...
Aneta Łastik Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka
2002-01-01
2002-01-01

Mój największy problem z głosem polega na tym, że nie umiem nad nim zapanować, gdy jestem wzruszona. Gula w gardle rośnie, głos drży i łamie się – strasznie tego nie lubię. Im jestem starsza, tym łatwiej się wzruszam. Dlatego też szukam jakiś podpowiedzi, jak tu nad głosem zapanować.

„Poznaj swój głos…” Anety Łastik to bardziej poradnik psychologiczny niż podręcznik metodyczny. Autorka pokazuje, jak tłumione emocje i niedokochane wewnętrzne dziecko mogą wpływać na głos i jak czasami utrudniają drogę do posługiwania się tym najpierwotniejszym sposobem komunikacji. Książka na pewno dała mi do myślenia i zastanowienie się nad tym, co tak naprawdę za moje blokady emocjonalne odpowiada. Jeszcze nie znalazłam powodu, który stoi za moją chęcią ukrycia tego, że coś mnie rozczula. Co ciekawe radość, złość i gniew bardzo mój głos wzmacniają.

Myślę, że „Poznaj swój głos..” to odpowiednia lektura dla osób, które są zainteresowane takimi psychologicznym aspektami własnego rozwoju. Dodatkowym atutem jest to, że audiobook czyta sama autorka, która ma niezwykle kojący głos.

Płyta jest okrojoną formą książki. wstęp i zakończenie jest uzupełnione o piękne utwory, które możliwe że wykonuje autorka. brak jest tutaj jakichkolwiek ćwiczeń.

• A1) -- ULUBIONE
  • Psyche, Sofia i Zocha
  • Audiobooki
  • MAM NIEPRZECZYTANE📚📚📚
  • TEORIA MUZYKI (głównie PIANINO)
  • ZDROWIE🍀 💆

Dodaj cytat z książki Poznaj swój głos...