Cuda dnia powszedniego: Bóg podaje rękę potrzebującym

Tłumaczenie: Ksenia Zawanowska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Christian Miracles
83-7404-353-9
religia
Averil

Niniejszy zbiór zadziwiających i wywołujących wzruszenie opowiadań uzmysławia nam, że Jezus nie przestał dokonywać cudów z chwilą opuszczenia ziemi. Bóg obiecał, że zawsze będzie z nami i że będzie się o nas troszczył – a ta publikacja jest zapierającym dech świadectwem tego, że obietnicy dotrzymuje. Znajdziemy w niej dowody na potęgę wiary, siłę nawrócenia oraz cudowność Bożej opieki....

Znajdziemy w niej dowody na potęgę wiary, siłę nawrócenia oraz cudowność Bożej opieki. Czytając relacje ludzi, którzy doznali Boskiej interwencji w najrozmaitszych życiowych tarapatach, nie sposób nie radować się ich szczęściem. Krzepiące jest także to, że pomoc u zyskały zarówno osoby doświadczające drobnych, nawet błahych niepowodzeń, jak i te, które swą modlitwę rozpoczęły, znajdując się w poważnych opresjach.

źródło opisu: Świat Książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!