Socjologia. Koncepcje i ich zastosowanie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Sociology: Concepts and Uses
83-7298-844-7
Aesir

"Mój cel był prosty: napisać krótki tekst, który zawierałby ten sam zasób podstawowych informacji co znacznie obszerniejsze podręczniki, a zarazem był tańszy. Aby to osiągnąć zrezygnowałem z wielu zdjęć, rysunków, kolorowych wykresów, obszernych bibliografii i innych podobnych "wypełniaczy", typowych dla obszernych podręczników; zrezygnowałem także z kredowego papieru. Połączyłem także ze sobą wiele zagadnień, aby zmniejszyć liczbę rozdziałów i stron, jednak bez szkody dla przedstawianego zakresu materiałów".
(fragment Przedmowy, s.5)

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 1998

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!