Bóg wśród Zulusów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Ewangeliczne
GOT UNTER DEN ZULUS
religia
Malwiś

Jedna z bardziej fascynujących książek zaraz po "Przebudzenie rozpoczyna się ode mnie" Ludmiły Plett i "Przebudzenie wśród Zulusów" Erlo Stegena. Książka opisuje przejawy mocy Bożej - znaki i uzdrowienia - które towarzyszyły przebudzeniu w plemieniu Zulusów w Południowej Afryce. Wciąga, zastanawia i pokazuje tajemniczość kultury Zulusów oraz ... samego Boga. Książka idealna dla osób szukających odpowiedzi na duchowe pytania (szczególnie w temacie uzdrowienia i realnego kontaktu z Bogiem) a jednocześnie zafascynowanych dzikim światem Afryki.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

MooiAfrica | 2015-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2015

Obecnie dostępne jest już nowe, drugie wydanie książki z roku 2001.