Blue Angel

Tłumaczenie: Paulina Makles
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sexy Book". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Otwarte
Blue Angel
klub, tancerki, uwodzenie, seks, erotyzm, emocje
literatura piękna
Ag2S

Daj się uwieść kusicielkom z Blue Angel. Blue Angel to nowojorski nocny klub. Inny niż wszystkie. Uwodzicielskie tancerki w ponętnych koronkach, tiulach i kabaretkach odkrywają przed każdym magiczny świat burleski. Kiedy młoda prawniczka Mallory przychodzi tu pierwszy raz, nie wie, jak bardzo zmieni to jej życie. Zniewalająca i zmysłowa tancerka Bette Noir wciąga ją na scenę. Wkrótce właśnie...

Daj się uwieść kusicielkom z Blue Angel.

Kiedy młoda prawniczka Mallory przychodzi tu pierwszy raz, nie wie, jak bardzo zmieni to jej życie. Zniewalająca i zmysłowa tancerka Bette Noir wciąga ją na scenę. Wkrótce właśnie ona wprowadzi Mallory w tajniki uwodzicielskiego striptizu. W Blue Angel dziewczyna odkryje w sobie nieznane jej dotąd pokłady erotyzmu. W blasku świateł sceny, wśród okrzyków rozentuzjazmowanej widowni nareszcie poczuje, że żyje…
Czy iskrzący seksem świat burleski pochłonie Mallory bez reszty? Czy dla dreszczu emocji i doznań na scenie dziewczyna zaryzykuje posadę w kancelarii prawniczej i związek z mężczyzną?

źródło opisu: www.otwarte.eu

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3651,Blue-Angel

Natalia | 2016-06-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 29 czerwca 2016

Sama nie wiem czy jestem bardziej rozczarowana czy wstrząśnięta treścią tejże książki. Wiem jedno ta książka nie jest, dla mnie. Napisana jest bardzo prostym językiem, co sprawia, że czyta się ją błyskawicznie. Wątki erotyczne (zajmują większość książki) są mocne, aż momentami budziły we mnie obrzydzenie. Liczyłam na,to, że książka ukaże mi świat zmysłowego tańca, burleskę jako przedstawienie, sztukę teatralna. I tu się rozczarowałam, bo nie było tu tej "magii burleski", a była wulgarność. Główna bohaterka, Mallory, przyszła pani adwokat, wydała mi się taka naiwna, nijaka, mdła, bez temperamentu. Zmieniła się z dnia na dzień w gwiazdę burleski. Jej postać w ogóle mnie nie przekonała.
Myślałam, że będzie to książka pełna uroku, a znalazłam opowieść o różnych kombinacjach seksualnych, a najwięcej lesbijskich. Nie tego oczekiwałam.

soniacz | 2014-08-25

Książka o zabarwieniu erotycznym.
Przedstawia historie Mallory, przyszłej prawniczki która czuje sie wypalona zawodowo. Odwiedziny w klubie burleski "Blue Angel" przewracają jej życie do góry nogami.
Książkę czyta sie szybko. Nie potrafiłam sie oderwać, byłam ciekawa jak dalej potoczą się losy bohaterki.

wiwonna | 2014-05-10
Przeczytana: 10 maja 2014

Dobra ale przysłowiowych "gaci nie zrywa". Miałam wrażenie, że opisy scen erotycznych są powtarzane, tylko bohaterowie inni. Jak dla mnie zbyt przewidywalna. To oczywiście tylko moja opinia- skromnego czytelnika, albo raczej skromnej czytelniczki. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić wszystkim. Przeczytajcie i oceńcie sami. Ja daję 5/10 gwiazdek :)

Łukasz | 2013-11-20

Lesbijki.

Ranech | 2013-10-02
Na półkach: Przeczytane, 2013, Erotyk, Posiadam
Przeczytana: 01 października 2013

nudna, musiałam się wysilić, żeby dotrwać do końca.

monika | 2013-07-09
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 17 lipca 2014

Przewidywalna do bólu, bez rewelacji.

ThePaulisiek | 2013-06-21

Przyznam, że nie jestem fanką tego typu książek, ale zachęciła mnie okładka - jest w moich ulubionych kolorach.
Książka spodoba się każdemu kto polubił 50 twarzy....

eMKa | 2013-03-27
Przeczytana: 26 marca 2013

Świat burleski... może być ekscytujący:)Czytajac opinie stwierdzam, że wyobraźnia czytelnika dodaje wiele kolorów tej książce :) Podoba mi się dosyć wartka "akcja", cały czas coś się dzieje, a losy bohaterów ciekawie sie splatają. A sceny erotyczne jak już tutaj ktoś stwierdził - może sama nie mam takich potrzeb, ale sceny kobiety z kobietą są fajnym "smaczkiem" tej ksiązki.

Muszę przyznać, że zaintrygował mnie opis tej powieści. Nie spodziewałam się po niej zbyt wiele, jednak w wielki napięciu oczekiwałam momentu, w którym zagości ona w moim domu. Temat burleski stosunkowo rzadko gości w czytanej przeze mnie literaturze, więc tym bardziej było mi miło, gdy w końcu rozpoczęłam swoje spotkanie z Mallory i jej przyjaciółmi. Początku trochę się go obawiałam, ponieważ nie miałam zbyt wielkiego doświadczenia z tego typu pozycjami literackimi, jednak z biegiem czasu, akcja książki rozwinęła się na tyle, że pochłonęłam ją w trakcie jednego wieczoru.

Mallory to dwudziestokilkuletnia prawniczka, która po wielu latach studiów, zamieszkała z mężczyzną swojego życia i rozpoczęła pracę w szanowanej kancelarii adwokackiej. Kobieta czuje się szczęśliwa w swoim związku i choć nie zawsze bywa w nim kolorowo, nie może narzekać na ciągnącą się w nieskończoność nudę. Kiedy w dniu jej urodzin, Alec zabiera swoją partnerkę do nowojorskiego klubu nocnego o intrygującej...