Sielski dom. Najpiękniejsze dekoracje w stylu rustykalnym

Tłumaczenie: Sergiusz Lipski
Wydawnictwo: Buchmann
dekoracje, wnętrza
poradniki
bursztynowa

Dom z duszą, urządzony w przytulnym wiejskim stylu i wszystko, co do niego pasuje: kwiatowe dekoracje, własnoręcznie wykonane ozdoby, przepisy kulinarne na dania i przetwory z wykorzystaniem darów natury (owoce, zioła, grzyby), pomysły na przyjęcia tematyczne na wszystkie pory roku. Dom na wsi... Któż o tym nie marzył... Proste, nieskomplikowane życie w harmonii z otaczającym nas światem. Zmieniające się pory roku, plony, które daje nam natura, zbierane przez nas własnymi rękami... I to, co z nich zrobimy - radość dla oczu i podniebienia. Ta książka podpowie nam, co zrobić, by cieszyć się takimi odczuciami codziennie - w prawdziwym, solidnym, wiejskim gospodarstwie, ale także w mieszkaniu pośród wielkomiejskiego zgiełku. Przedstawione tu pomysły na dekoracje pozwolą nam zaznać magii sielskiej idylli, zaspokoić tęsknotę za tym, co naturalne i niezafałszowane. Ale to nie wszystko. Znajdziemy tu porady, ciekawostki i przepisy na najróżniejsze smakołyki, dzięki którym chłonąć będziemy dary natury wszystkimi zmysłami.

madelain_mp | 2018-11-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki

książka z ciekawymi obrazami wiejskich dekoracji. warta posiadania dla tych którzy kochają wiejskie klimaty.