Kalendarz 2013. Rok dobrych myśli

G+J
2012-10-03
2012-10-03
Kalendarz 2013

"Jesteśmy tym co jemy, a nasze myśli odzwierciedlają nasze życie". Coś w tym jest. Świetny, całoroczny pakiet pozytywnych tekstów na każdy dzień. Czasami proste ale zgrabnie ujęte w wyjątkowe porady, potrafią rozświetlić najbardziej zachmurzony dzień. Dla optymistów świeża dawka dodatkowej energii a dla pesymistów iskierka do zmiany myślenia i motywacja do uśmiechu każdego poranka! :)

Oprawa graficzna jest świetna,sentecje na każdy dzień i rysunki to super pomysł,rozmiar kalendarza tez na plus.
Kalendarz jest pełen optymizmu! :)
Co do minusów ,które ogromnie mi przeszkadzają:
-bardzo mało miejsca pod każdym dniem na zapiski,
-zero miejsca na jakiekolwiek notatki ,chociażby z tyłu ..nie wspominając o wpisaniu jakiś adresów czy numerów telefonów.Myślę że to jest wielkie niedopatrzenie wydawcy.

Kalendarz jest pełen optymizmu! :)
Co do minusów ,które ogromnie mi przeszkadzają:
-bardzo mało miejsca pod każdym dniem na zapiski,

Strasznie niefunkcjonalny kalendarz. Brak miejsca na jakiekolwiek notatki.
Sentencje i obrazki są po części fajne, po części sztampowe. Średnie.

Strasznie niefunkcjonalny kalendarz. Brak miejsca na jakiekolwiek notatki.
Sentencje i obrazki są po części fajne, po części sztampowe. Średnie.

Jest rewelacyjny! Gorąco polecam, sentencje na dzień przyprawiają mnie zawsze o uśmiech na twarzy ;)

zachęca do zapisywania nie tyle notatek co przemyśleń i wydarzeń. U mnie spełnia funkcję jakby pamiętnika (sprowokował mnie do tego rodzaju zapisków - nigdy wcześniej tego nie robiłam:)

• Beata Pawlikowska
  • Niewymienialne