Demon Scorned

6 (12 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
paranormal romance
angielski
Tissaia

After Dante, Demon of Justice, executes his sister-s murderer, he is imprisoned by Bianca, Demon of Scorn, sister to the man he-s killed. The daily tortures make his blood boil, yet he begins falling for his sexy tormentor. Still, grief and pride conspire, keeping him from explaining his actions to her. Bianca can-t imagine why her brother deserved Dante-s execution. And, after a plan to avenge his death backfires, she becomes Dante-s captive. More troubling, she is falling in love with him. Can Dante and Bianca overcome their differences and a journey to hell to find true love?

Po tym jak Dante, Demon Sprawiedliwości, wykonuje egzekucję na mordercy swojej siostry zostaje uwięziony przez Biancę, Demona Pogardy, siostrę zabitego mężczyzny. Codzienne tortury wzburzają mu krew, a mimo to zaczyna zakochiwać się w swoim seksownym oprawcy. Jednakże duma i wciąż trwający żal nie pozwalają mu na wyjaśnienie wszystkiego. Bianca nie rozumie co takiego zrobił jej brat, że zasłużył sobie na karę śmierci z rąk Dantego. Jej plan pomszczenia zamordowanego przynosi skutek odwrotny do zamierzonego i sama staje się więźniem Dantego. A do tego zakochuje się w nim. Czy Dante i Bianca są w stanie pokonać dzielące ich różnice i przejść drogę do Piekieł, by odnaleźć prawdziwą miłość?

BringMeThatHorizon | 2013-04-09

opowiadanie