Fed

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Newsflesh Trilogy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Orbit
zombie, feed
angielski

Nominacje: Hugo (2011)

źródło okładki: materiały wydawnictwa

vlysses | 2014-07-06
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2014, Pożyczone
Przeczytana: 24 kwietnia 2014

Właściwie czegoś takiego się spodziewałem. Ale to nawet dobrze. Zakończenie w stylu "a potem się obudził"... Cóż. Pozostawiało by wiele do życzenia. W każdym razie wiedząc jak zakończył się "Feed" trudno oczekiwać czegoś innego.

Myślę, że to był pomysł odgrzebany z szuflady z etykietą 'wersja 1. - odrzucona'. I bardzo dobrze. Za dużo ciekawych pomysłów Miry Grant mogłoby się zmarnować ;)

Rose | 2014-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2014

Pomyślałby kto, że alternatywne zakończenie będzie troszeczkę mniej depresyjne od oficjalnego. Ale nie.
Jest BARDZIEJ depresyjne. A myślałam,że to niemożliwe.