Himalaje. Szlakiem karawan i pielgrzymów.

Wydawnictwo: terraQuest
Himalaje. Szlakiem karawan i pielgrzymów.
978-83-61155-06-5
albumy
Joanna2012

Himalaje to swoistego rodzaju tygiel narodowościowy, mozaika etniczna. To także bezkresne krajobrazy i zapierające dech w piersiach widoki najwyższych gór świata. Przemierzymy region Himalajów w Indiach, Nepalu, i w Tybecie. Dotrzemy do zagubionych rejonów Sikkimu i Arunachal Pradesh w Indiach, zasmakujemy Ladakhu, Zanskaru i Rupshu. Różnorodność kulturowa zaskoczy nas w Spiti i Kinnaurze,...

Przemierzymy region Himalajów w Indiach, Nepalu, i w Tybecie. Dotrzemy do zagubionych rejonów Sikkimu i Arunachal Pradesh w Indiach, zasmakujemy Ladakhu, Zanskaru i Rupshu. Różnorodność kulturowa zaskoczy nas w Spiti i Kinnaurze, lodowce zachwycą w Nepalu, Tybet ukaże swe ginące piękno, a najciekawszą pielgrzymkę odbędziemy szlakiem karawanowym wraz z pielgrzymami w Garhwalu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.terraquest.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!