Klucz do nieba. Nabożeństwo "Trzech Zdrowaś Maryjo"

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
978-83-7424-703-0
religia
Joanna

Wytrwałe odmawianie Trzech „Zdrowaś Maryjo” często przynosiło wielkie i niewspółmierne owoce w porównaniu do użytych środków. Oprócz nieoczekiwanych nawróceń zatwardziałych grzeszników, ateistów i niechrześcijan, praktyce tej przypisuje się liczne uzdrowienia. Wielu osobom modlitwa ta pozwoliła również uniknąć różnego rodzaju niebezpieczeństw. Stąd wierne odmawianie, rano i wieczorem, Trzech „Zdrowaś Maryjo”, może być z całą pewnością środkiem do uświęcenia życia chrześcijańskiego, o ile będzie towarzyszyć mu prawa intencja.
Na stronach tej książki przedstawiamy zarówno nauczanie Kościoła, jak i świadectwa wielu świętych na temat modlitwy „Zdrowaś Maryjo”. Mówimy o owocach tej modlitwy, żarliwie i ufnie praktykowanej przez wielu chrześcijan. Wskazujemy też na motywy, dla których warto dziś modlić się „Pozdrowieniem anielskim”, modlitwą, tak mocno wrośniętą w chrześcijańską pobożność maryjną.

źródło opisu: Edycja.pl

źródło okładki: Edycja.pl