Compilers, first edition by Alfred Aho
8320426561
informatyka, kompilatory
Venom

Książka ta "... może służyć jako podstawa wstępnego wykładu o budowie kompilatorów. Zajęliśmy się problemami najczęściej występującymi w budowie translatorów języków, niezależnie od języka źródłowego czy maszyny docelowej. [...] Przedstawione w tej książce zasady i techniki pisania kompilatorów są na tyle ogólne, że mogą być wykorzystane wielokrotnie podczas kariery naukowca informatyka". Alfred V. Aho, Ravi Sethi, Jeffrey D. Ullman

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!