Décors de tables
poradniki

Wenecki karnawał bez wychodzenia z domu? Atmosfera afrykańskiej farmy w Polsce? Nie ma problemu! Urzekające dekoracje zamienią skromny posiłek w ucztę, a Twoją jadalnię w dowolny zakątek globu. Ozdobne elementy na stole spełniają podobną funkcję jak teatralna scenografia. Gra świateł, kolorów i kwiatów decyduje o wrażeniach estetycznych uczestników spotkania. Poradnik uwzględnia rozmaite...

Ozdobne elementy na stole spełniają podobną funkcję jak teatralna scenografia. Gra świateł, kolorów i kwiatów decyduje o wrażeniach estetycznych uczestników spotkania. Poradnik uwzględnia rozmaite potrzeby Czytelników. Sugeruje, jak ustroić stół na romantyczną kolację, w jaki sposób uatrakcyjnić piknik lub wykonać „anielską” dekorację na święta. Wszystko to jest możliwe za sprawą sztućców z fantazyjnym szlaczkiem, bajecznie kolorowych doniczek, wykwintnych świeczników zrobionych ze zwykłych szklanek, fantazyjnych flakoników na kwiaty… Poradnik zachwyca bogactwem barwnych zdjęć. Gdy przypadnie nam do gustu któryś z pomysłów, skromniejszy lub bardziej wystawny, szczegółowe wskazówki i instruktażowe zdjęcia pozwolą nam go zrealizować.

projekty Catherine Labourdette;
tekst Élisabeth Livolsi;