Zgłosuj na książki roku 2017

Kosmetyki naturalne

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki
agathe

Kilkadziesiąt przepisów na domowe kosmetyki z owoców, warzyw, ziół, mleka, jajek itp. Rady, jak prostymi środkami zadbać o wygląd. Samodzielnie przygotowane kosmetyki są zdrowe, świeże tańsze i można dostosować je do własnych potrzeb. Wszystkie składniki są zawsze w każdym domu. Autorka instruuje, jak zadbać o siebie, przygotowując peeling, puder, maseczkę ... Radzi jak zniwelować efekt podpuchniętych oczu, jak chronić skórę przed mrozem.

IwonaB | 2017-03-21
Na półkach: Przeczytane, Poradniki