Prawdziwe Życie w Bogu. Zeszyty 46-90

True Life in God
83-86092-33-5
religia
Edyta Procajło

W obecnym wydaniu tom II obejmuje zapiski z okresu od 18 września 1990 do 23 czerwca 1997 (Zeszyty 46-90). Tom niniejszy poprzedza wprowadzenie ks. prof. René Laurentina, w którym prezentuje on swoją pozytywną opinię o Vassuli i jej dziele z punktu widzenia teologa katolickiego. Drugie wprowadzenie napisał wieloletni wykładowca teologii dogmatycznej ks. abp Franjo Franić oraz ks. dr Michał...

Tom niniejszy poprzedza wprowadzenie ks. prof. René Laurentina, w którym prezentuje on swoją pozytywną opinię o Vassuli i jej dziele z punktu widzenia teologa katolickiego. Drugie wprowadzenie napisał wieloletni wykładowca teologii dogmatycznej ks. abp Franjo Franić oraz ks. dr Michał Kaszowski pt. "Emocje wokół objawień prywatnych".

Bibliografia poświęcona Vassuli i "Prawdziwemu Życiu w Bogu" jest wyjątkowo pokaźna: zawiera kilkadziesiąt książek i artykułów. Do najbardziej cenionych osób uznających doświadczenie Vassuli za autentyczne należą m. in. ks. prof. Robert Faricy oraz arcybiskup Franjo Franić. Na temat jej doświadczenia wypowiedział się także o. Christian Curty, francuski egzorcysta, kapucyn, członek Kapłańskiego Ruchu Maryjnego.

źródło opisu: Vox Domini, 1998

źródło okładki: http://www.voxdomini.com.pl/