Triatlon biblia treningu

The Triathlete's Trainig Bible, Third Edition
978-83-932643-4-6
sport
Lubie_rower

"TRIATLON biblia treningu" to najlepsza i najbardziej wszechstronna książka poświęcona triatlonowi, która pozwoli Ci uniknąć licznych pułapek treningowych. Zawiera wszystkie informacje potrzebne nowicjuszowi, rozwijającemu skrzydła juniorowi, mistrzowi w swojej grupie wiekowej oraz zawodnikowi występującemu na szczeblu elitarnym. Niewielu amatorów porywa się na uczestnictwo w wyścigu...

Niewielu amatorów porywa się na uczestnictwo w wyścigu pływacko-kolarsko-biegowym, a samodzielne trenowanie jest równie trudne, jak sam triatlon. Aby trening stał się skute czny, przyniósł oczekiwane rezultaty i możliwość realizacji planów treningowych, Ty sam musisz wiedzieć, jak się do tego wszystkiego zabrać. Niezależnie od tego czy planujesz wystartować w jednogodzinnym wyścigu na dystansie sprinterskim, czy w wielogodzinnym Ironmanie, książka "TRIATLON biblia treningu" poprowadzi Cię we właściwym kie runku, pomoże się przygotować i zapewni zwycięstwo!·

Nieustannie zastanawiasz się nad wieloma kwestiami:·

- Na jakich dystansach powinienem się ścigać?
- Jak dobrać intensywność i objętość treningów?
- Jak radzić sobie ze zmęczeniem?
- Co jeść, aby zaspokoić wszystkie potrzeby narażonego na wysiłek organizmu?
- Jak mądrze poukładać treningi, aby maksymalnie wykorzystać wolny czas?

Odpowiedzi na te oraz inne nurtujące Cię pytania związane treningiem i przygotowaniem do zawodów znajdziesz w książce "TRIATLON biblia treningu".·

Zebrano tu aktualne poglądy trenerów, zawodników i specjalistów od sportów wielodyscyplinowych. Po lekturze sport będzie Ci sprawiał większą przyjemność, a osiągane wyniki przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania!

źródło opisu: http://www.bukrower.pl/index.php?page=shop.product...(?)

źródło okładki: http://www.bukrower.pl/index.php?page=shop.product...»

Kamil | 2017-01-23
Na półkach: Ulubione

Kawał pożytecznej literatury, zdecydowanie polecam osobom, które poważnie myślą o treningach i jednocześnie nie chcą inwestować w trenera personalnego

Paweł Talbierz | 2017-10-01
Przeczytana: listopad 2015

Bardzo przydatna pozycja dla każdego, kto trenuje pływanie, kolarstwo i bieganie, czyli triathlon.

Lubie_rower | 2013-01-21
Przeczytana: 15 sierpnia 2013

Książka zawiera wiele niezbędnych wiadomości potrzebnych każdemu triatloniście. Jak najbardziej niezbędna pozycja.

awokado2323 | 2017-09-24
Breakdancer | 2017-06-17