Droga do nieskończoności

Wydawnictwo: Head Republic
9 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-917346-3-6
Ala

W książce tej Joel S. Goldsmith przedstawia Duchową Prawdę - tak, jak poznawał ją przez trzydzieści lat studiów różnych religii oraz filozofii wszystkich wieków, z czego ostatnich piętnaście lat spędził na praktycznym zastosowaniu Prawdy do rozwiązywania problemów ludzkiej egzystencji, związanych ze zdrowiem, pracą, życiem rodzinnym i bezpieczeństwem.

źródło opisu: wydawnictwo Head Republic

Ramon | 2014-08-11
Przeczytana: 2012 rok

Niby podstawowa książka Goldsmitha, a na mnie nie zrobiła większego wrażenia. Powiedziałbym nawet, że w porównaniu z Praktykowaniem Obecności (o której to książce Goldsmith powiedział, że jest najprostsza z tych, które napisał, ale jednocześnie najgłębsza) lub Sztuką Duchowego Uzdrawiania szkoda na nią czasu.

Arkadiusz Pilarczyk | 2015-06-13
pawel153 | 2014-06-13