Krzesło

4 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
bizarro
horror
Kinga

Gdyby ktoś mnie zapytał, czy jestem psychicznie chory, odpowiedziałbym: „Oby! Mam nadzieję, że tak. Przecież od normalności można tylko zgłupieć bądź oszaleć”. Od jak dawna piszę? To nie ma znaczenia. Ja po prostu żyję i myślę a to, co przelewam na ekran komputera przypomina pamiętnik, spowiedź, rozmowę z samym sobą. O, wiem! To bliższe masturbacji intelektualnej niż pisarstwu.

źródło opisu: http://www.rw2010.pl

źródło okładki: http://www.rw2010.pl

Kinga | 2014-01-01

Łukasz Kamiński otrzymuje list od Marcelego Staszewskiego,a wraz z nim czek. Łukasz nie jest przekonany do wizyty u starszego pana, ale w końcu jedzie do niego. To, co zastaje w jego domu jest przerażające...

Książka bardzo krótka, wręcz opowiadanie. Czyta się o w kilka minut.

Tak naprawdę sama nie wiem co myśleć, bo niby jest to horror, ale mnie jakoś nie przestraszył i na pewno nie zostanie w mojej głowie zbyt długo. Dla mnie nie ma tutaj nic strasznego.

Właściwie książka zainteresowała mnie w epilogu. Ciągle się zastanawiam dlaczego auto nie kontynuował tylko skończył w takim momencie. Ledwo człowiek załapał co się w tym domu dzieje, a tutaj przychodzi zakończenie.

Ciężko ocenić tę książkę, więc powstrzymam się od dawania oceny. Przeczytać można, bo to tylko 26 stron, a może kogoś akurat przestraszy.

Grażyna | 2013-02-17
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 24 lutego 2013

Zniesmaczył mnie ten triller choć jest ciekawy.