Sześć pracowitych dni

1-884752-21-7
Bóg, mitologia, historie biblijne,
religia
BookJunkie

Czy marzyłeś kiedykolwiek, aby przenieść się do czasów, gdy Bóg tworzył świat? Co czułbyś, widząc jak On rozrzuca gwiazdy na niebie i zapełnia oceany rybami? Sześć pracowitych dni jest pieśnią chwały dla twego Stwórcy. Pozwoli ona tobie i twoim dzieciom zadziwić się na nowo mocą, wyobraźnią i mądrością naszego wielkiego Boga. Książka posiada w sobie dwa teksty, po polsku i po angielsku.

źródło opisu: Chariot Books, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Najpiękniejsze opracowanie biblijnej historii stworzenia świata, jakie dane mi było przeczytać. Prosty, zrozumiały tekst oraz przepiękne, kolorowe ilustrację pozwalają najmłodszym wyobrazić sobie, to, co stało się za przyczyną Bożej Miłości.

kasiek | 2017-08-09
Na półkach: Brzdące, Przeczytane, Posiadam