Uzdrawiające kryształy Podręcznik leczenia 1200 dolegliwości kamieniami szlachetnymi

Tłumaczenie: Karol Wysocki
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Crystal prescriptions
kamienie szlachetne

Na ospałość noś kamienie czerwone, najlepiej rubiny, na nieśmiałość - tygrysie oko, przy astmie używaj bursztynu. Przewodnik po uzdrawiających kryształach zdecydowanie poprawi Twoje zdrowie, samopoczucie i przywróci równowagę całego organizmu. Pozbycie się niektórych dolegliwości może trwać kilka lub kilkanaście minut - wystarczy, że położysz odpowiednio dobrany kryształ na konkretnym miejscu na ciele i wyciszysz się. Już dwudziestominutowa medytacja może uwolnić Cię od chronicznego bólu, z którym borykałeś się przez lata. To wyjątkowy podręcznik z opisem 1200 sposobów leczenia wielu dolegliwości. Kiedy zaczniesz pracować z kamieniami znajdziesz wśród nich niejeden lek na swoje przypadłości. Od anoreksji i anemii przez jąkanie i osteoporozę do problemów z żołądkiem - alfabetyczny spis wszelkich przypadłości będzie pomocny w znalezieniu właściwego sposobu leczenia. Odkryjesz też, że kryształy odpowiednie są również dla dzieci i zwierząt i mają wpływ na środowisko i Twój dom. Inaczej spojrzysz na zamiłowanie wielkich tego świata do kamieni szlachetnych i klejnotów. Ciekawe, jak by zadziałał najsławniejszy diament świata Koh-i-Noor, gdybyś mógł nosić go przy sobie?

Leszy | 2017-02-05

Dobrałem dzięki temu właściwy dla siebie kryształ.

Rachatłukum | 2016-02-15

Sprzedam, nowa, 10 zł

| 2013-01-12
Przeczytana: 2013 rok

Najlepsza książka na temat leczenia kryształami jaką dotychczas udalo mi się przeczytac! Polecam wszystkim zainteresowanym tą tematyką!