Starożytność

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielkie Zagadki Świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Enigma : Mysterien des Altertums
83-7311-499-8
legendy, podania, osobliwośći
romek

Starożytność kryje wiele nierozwiązanych zagadek. Owe zagadki to: tajemniczy ludzie, niezwykłe miejsca, których przeznaczenia nie potrafimy dociec, zjawiska, których nie umiemy w racjonalny sposób wytłumaczyć. Pomimo rozwoju nauki i techniki przeszłość pełna jest tajemnic, które dopiero próbujemy przeniknąć. Czy wraz z ludźmi żyjącymi w zamierzchłych czasach zaginęła wiedza o: Atlantydzie, religii Etrusków, przeznaczeniu Stonehenge. Podróż na kartach tej przepięknie wydanej, bogato ilustrowanej książki pozwoli nam poznać choć część wiedzy, legend i mitów najstarszych cywilizacji.

źródło opisu: Świat Książki, 2003

paweł | 2016-10-19
Przeczytana: 19 października 2016

Starożytność w pigułce,chwilka na przypomnienie sobie niektórych wydarzeń z historii świata.

mika | 2015-05-19
Przeczytana: 19 maja 2015