Czas na e-biznes

Seria: Onepress
Wydawnictwo: Helion
biznes
biznes, finanse

Czas na e-biznesNowe modele e-biznesu -programy partnerskie, aukcje internetowe, e-mailingZdobywanie popularności w sieci bez kosztownej reklamyRozwijanie e-biznesu w zgodzie z przepisami o prawach autorskich i danych osobowychNajlepszą rekomendacją tej książki jest sukces jej autora. W 2000 roku wydał on pierwszy numer magazynu CzasNaE-Biznes. Do dziś krąg odbiorców tego pisma poszerzył się ponad trzystukrotnie -ze 150 do blisko 50 000 czytelników. Piotr Majewski doradza tysiącom Polaków, jak tworzyć rentowne serwisy internetowe. Wskazuje im nowe metody zarabiania przez sieć -współpracę z dużymi serwisami www, e-mailing oraz prowadzenie pasaży i aukcji internetowych. W tej książce Majewski prezentuje solidną wiedzę o e-biznesie poszerzoną o wnioski zebrane przez setki ludzi, którzy skorzystali z jego doświadczenia... i nieźle na tym zarobili.Jeśli jesteś człowiekiem czynu, gotowym połączyć swój pomysł, czas i pracę w jeden udany projekt e-biznesu, ta książka jest dla Ciebie. Dowiesz się z niej, jak:pozycjonować stronę www w wyszukiwarkach,stosować outsourcing (czyli co zlecić na zewnątrz przy zakładaniu e-biznesu),tworzyć nagłówki, hasła i nazwy produktów w sieci,zaplanować treść merytoryczną i oprawę wizualną strony www,redagować skuteczne e-maile reklamowe,kupować i stosować bazy adresowe.

Sebastian | 2015-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Moim zdaniem książka warta uwagi. Autor skupił się na e-biznesie i w przystępny sposób opisuje sposoby na jego realizacje. Polecam wszystkim, którzy chcieliby przekonać się do własnego e-biznesu.

Izoldka | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Moim zdaniem jest to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto zamierza rozpocząć swój e-biznes. Książka jest pełna istotnych informacji, zarówno z podstaw marketingu, jak i informatyki.
Książka ta jednak powinna się już doczekać drugiego wydania, ponieważ część informacji jest nieaktualna, a inne należałoby uzupełnić (internet przecież bardzo szybko ewoluuje, pojawiają się nowe kanały promocji i sprzedaży). Książkę należałoby także poddać poprawkom edytorskim, ponieważ pełna jest literówek.

Artur Klemencki | 2014-02-07

Dobra książka wprowadzająca w świat marketingu internetowego. Mimo tego, że napisana już jakiś czas temu to może być dobrą wejściową lekturą, która pozwoli zaznajomić się z pewnymi pojęciami związanymi z branżą internetowych ofert i zagadnień zbliżonych.

Rycho Gołota | 2011-02-06
Przeczytana: 18 stycznia 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Doskonała ksiązka dla ludzi startujących,lub chcących rozwinąć swój biznes w internecie.Jest to zestaw artykułów pisanych przez Piotra Majewskiego dotyczących budowy poszczególnych elementów biznesu:strony www,sklep internetowy,aukcje,copywriting,budowa listy adresowej,autoresponder,świadomy marketing,wyszukiwarki,reklama,programy partnerskie.Wszystko w profesjonalny sposów opisane na 385 stronach przez prawdziwego profesjonalistę e-biznesu

mickey | 2015-04-16

Książka pełna prostych przykładów z życie. Można z niej wyczytać, że zawsze warto sprawdzać swoje założenia biznesowe co jest oczywiste. Autor o dawna zajmuje się marketingiem i idzie mu bardzo dobrze. Polecam tę książę bo jest warta przeczytania.

Oskar | 2013-04-15
Przeczytana: 05 kwietnia 2013

Fajne źródło wiedzy o e-biznesie. Bardziej można potraktować jako encyklopedię niżeli książkę :)

Shojin | 2016-01-19
książek: 2045