Zgłosuj na książki roku 2017

Pandora Hearts: tom 3

Cykl: Pandora Hearts (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Pandora Hearts 3
komiksy
Angae

Oz zdołał wyrwać się z Otchłani, lecz świat, do którego powrócił, nie jest już taki sam. Chłopak powoli próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a wspiera go w tym Gilbert, jego wierny przyjaciel i sługa. Przypadkowe spotkanie podczas spaceru sprawi, że Oz będzie zmuszony stawić czoła bolesnym wspomnieniom o ojcu i jego słowach, które tak bardzo starał się wymazać z pamięci...

źródło opisu: waneko.pl

źródło okładki: waneko.pl

| 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2015

"Jeżeli ktoś bez zastanowienia potrafi powiedzieć, że daję z siebie wszystko, to tylko stawia sobie granicę, których nie chce przekroczyć."

Z tomu na tom akcja przyspiesza i komplikuje się :) Uwielbiam postać Gilberta :3 jest po prostu rewelacyjny w swojej lojalności, oczywiście Break i jego talent do pochłaniania nieograniczonej ilości słodyczy też znajdują miejsce w moim sercu, Oz z jego ciągłym uśmiechem oraz Alice i jej miłość do mięsa :)

CzteryWiekiPóźniej | 2013-06-28
Przeczytana: 27 czerwca 2013

Chyba najlepszy z dotychczasowych tomików Pandory, do tego piękna obwoluta. Bez wahania daję dziesiątkę - po skończeniu tego tomiku nie mogłam wytrzymać i od razu pobiegłam do księgarni po dwa kolejne!

Kyou | 2013-08-25
Przeczytana: 21 sierpnia 2013

Nie znam się na recenzowaniu mang. Recenzje znajdziecie niedługo na manga-no-tsuki.blogspot.com

Mitsuki | 2013-02-21

Najlepszy tomik (jednak pamiętam całe anime i wiem co się stanie dalej hihi)

adusia98 | 2013-09-12

polecam wszystkim kochających Mangę.

ogniopluj | 2013-02-19
Na półkach: Przeczytane, Manga, 2013
Przeczytana: luty 2013

Jak na razie najlepszy tom.

Kosz_z_Książkami | 2017-08-15

Po zachwycie w jaki wprawiły mnie pierwsze tomy Księgi Vanitasa nie miałam większego wyboru jak sięgnąć po poprzednią serię autorstwa Jun Mochizuki. I choć już kiedyś sięgałam po Pandora Hearts nie potrafiłam wciągnąć się w historię chłopca, którego grzechem było samo jego istnienie i porzuciłam ten tytuł po zaledwie dwóch pierwszych tomach. Czy ponowne podejście do tego tytułu zmieniło coś w mojej pierwotnej ocenie i dostrzegłam to, co sprawiło iż zyskał on tak wielu fanów na całym świecie? Zapraszam do świata inspirowanego Alicją w Krainie Czarów i poszukiwań odpowiedzi na pytanie czym zawinił światu główny bohater historii. Przedstawiam dwudziesto-cztero tomową serię Pandora Hearts.

Oz Vessalius – piętnastoletni potomek jednego z czterech wpływowych rodów władających krajem, właśnie wchodzi w dorosłe życie, towarzyszy temu symboliczna uroczystość zwana Ceremonią Pełnoletności. Niestety, jak to w historiach bywa, nie wszystko idzie zgodnie z planami, a wydarzenie zostaje...

Cyjanka | 2018-02-15
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane