Likiery

Wydawnictwo: Weltbild
7 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Liköre
katnap

Owocowe, kremowe i korzenne likiery własnej produkcji – do posmakowania w miłym towarzystwie i uczczenia wyjątkowych chwil, idealne na prezent. Klasyczny likier porzeczkowy i zupełnie nowy likier migdałowo - marcepanowy, lubiany od dawna likier jajeczny i szybka pina colada – 40 przepisów Dr. Oetkera spełni każdą zachciankę. Klarowny likier truskawkowy, kremowy likier śmietankowy toffi lub niepowtarzalny, aromatyczny likier gorzki – poczujesz w nich perfekcyjną harmonię truskawek i rumu, toffi i wódki lub karczochów i ginu. Wszystkie przepisy zostały wypróbowane i opisane w taki sposób, że sukces jest zapewniony. Dr. Oetker nie poprzestaje na recepturach – fantastyczne zdjęcia sugerują, jak podawać i w czym przechowywać każdy trunek.

źródło opisu: http://www.weltbild.pl/likiery_p11020534.html

źródło okładki: http://www.weltbild.pl/likiery_p11020534.html

pokropce | 2013-01-26

Bardzo ładne wydanie, szczegółowe przepisy i dość łatwe w wykonaniu, aż chciałoby się każdego skosztować.

sPinacz | 2014-02-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinarne
Przeczytana: 01 sierpnia 2013

Rewelacyjna książeczka o likierach. Proste przepisy, które pozwolą wyczarować wspaniały prezent :)

Monia | 2013-11-27
malarka79 | 2013-01-05