Zabójcza pokusa

4 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Killer's Choise
83-218-0948-0
shatter

Annie Boone leżała twarzą w dół, na podłodze sklepu z trunkami, wsród krwi, alkoholu, rozbitego szkła. Przeszyta czterema kulami z pistoletu - nie żyła.... Kiedy detektyw Steve Carella zaczął badać wokół grunt, natrafił na same sprzeczności. Pracodawca, były mąż, kochanek, przyjaciółka - w oczach każdego z nich rudowłosa byla kim innym. Czy była anielsko dobra, czy diabelnie podła? A jeśli wszyscy podejrzani mieli pewne alibi, każdy inne, kto zabił Annie Boone?

źródło opisu: Wydawnictwo Łódzkie, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Paulina | 2015-04-08
Na półkach: Audiobooki
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

Nawet nie chce mi się komentować tego tworu. Nie było chyba jednej rzeczy, która by mi się podobała. Myślę, że dzieciaki w podstawówce byłyby w stanie napisać coś takiego. Zastanawiam się czy to nie wina przekładu, ale nawet jeśli, to nie zmienia to faktu, że sama historia była dość płytka, nudna i kompletnie nie wciągająca. Od pierwszych stron z utęsknieniem czekałam na koniec.
Nie polecam.

sentymentalna | 2015-01-03
Na półkach: Posiadam

Może być ale nie wciągnęłam się jakoś specjalnie. Wiem, że to powieść kryminalna, czy jak zwał tak zwał, ale jak dla mnie napisana za bardzo rzeczowo, za "sucha" w odbiorze.

Ryszard Pałka | 2015-09-14
Przeczytana: 15 września 2015