Zabójcza pokusa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
Killer's Choise
83-218-0948-0
shatter

Annie Boone leżała twarzą w dół, na podłodze sklepu z trunkami, wsród krwi, alkoholu, rozbitego szkła. Przeszyta czterema kulami z pistoletu - nie żyła.... Kiedy detektyw Steve Carella zaczął badać wokół grunt, natrafił na same sprzeczności. Pracodawca, były mąż, kochanek, przyjaciółka - w oczach każdego z nich rudowłosa byla kim innym. Czy była anielsko dobra, czy diabelnie podła? A jeśli wszyscy podejrzani mieli pewne alibi, każdy inne, kto zabił Annie Boone?

źródło opisu: Wydawnictwo Łódzkie, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie

apostata | 2019-03-23
Przeczytana: 22 marca 2019

Solidny kryminał w starym dobrym stylu. Lata 50-te XX wieku. Zagadka kryminalna rozwiązywana rok po kroku przez policję. Postaci zaledwie naszkicowane. Dla fanów tego typu powieści gratka i perła.

JaWro | 2018-01-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, CRIMINA
Przeczytana: 25 stycznia 2018

Opowieść z lat 50-tych o wydziale kryminalnym w Isoli. Czysty kryminał bez sensacji niesamowitych bohaterów. Do poczytania.

Paulina | 2015-04-08
Na półkach: Przeczytane, 2015, Audiobooki
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

Nawet nie chce mi się komentować tego tworu. Nie było chyba jednej rzeczy, która by mi się podobała. Myślę, że dzieciaki w podstawówce byłyby w stanie napisać coś takiego. Zastanawiam się czy to nie wina przekładu, ale nawet jeśli, to nie zmienia to faktu, że sama historia była dość płytka, nudna i kompletnie nie wciągająca. Od pierwszych stron z utęsknieniem czekałam na koniec.
Nie polecam.

sentymentalna | 2015-01-03

Może być ale nie wciągnęłam się jakoś specjalnie. Wiem, że to powieść kryminalna, czy jak zwał tak zwał, ale jak dla mnie napisana za bardzo rzeczowo, za "sucha" w odbiorze.