Królestwo Boże jest jak...

Tłumaczenie: Andrzej Mrozek
Wydawnictwo: WAM
The Kingdom of God is like...
83-7318-093-1
królestwo, niebieskie
religia
malbik

O. Thomas Keating porusza wyobraźnię swoim komentarzem do przypowieści. Chociaż były one pierwotnie skierowane do ludzi z zupełnie innego kręgu kulturowego, to przecież, jako historie ponadczasowe, wiele mówią każdemu z nas, mówią "tu i teraz". Zachęcają, byśmy zatrzymali się na chwilę i spojrzeli na naszą ludzką wędrówkę w nowym świetle. Ta książka pomoże nam w kontemplacyjnej lekturze ewangelicznych przypowieści, wprowadzi nas na głębie, które się w nich kryją.

źródło opisu: okładka

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!