Podejmowanie trafnych decyzji

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Dzisiejszy świat pędzi z zawrotną szybkością, a my musimy się zmieścić w napiętych terminach. To, czego nam potrzeba, to szybkie i dobre rozwiązania, pomocne, by nadążyć za współczesnym tempem życia. Autorka podaje pomysłowe wskazówki i kluczowe wiadomości, które są niezbędne, żeby jak najlepiej wykorzystać czas na podjęcie szybkiej, a jednocześnie trafnej decyzji. Obecnie, gdy wszyscy mamy do zrobienia więcej, niż czas na to pozwala, sztuka polega na tym, by wybierać wyłącznie trafne rozwiązania Fast Company. Ros Jay jest autorką poradników oraz współpracownikiem Institute of Direct Marketing. Specjalizuje się w marketingu, komunikacji interpersonalnej oraz zagadnieniach związanych z zarządzaniem.

saskaa | 2012-10-25
litpawel | 2015-07-30