Św. Maryja Królowa Aniołów - Jak uzyskać Jej wsparcie

Mary, Queen of Angels
978-83-7377-552-7
religia
Jane Rachel

Dr Doreen Virtue jest znana na całym świecie dzięki publikacjom dotyczącym kontaktowania się z aniołami. Tym razem zdecydowała się opisać cuda, jakie mogą stać się naszym udziałem, jeśli zaufamy Królowej Aniołów, matce wszystkich ludzi. Publikacja ta, ugruntowana w religii i pełna szacunku dla niej, dedykowana jest czytelnikom wszystkich wyznań. Opisana w niej św. Maryja jest idealną matką:...

Publikacja ta, ugruntowana w religii i pełna szacunku dla niej, dedykowana jest czytelnikom wszystkich wyznań. Opisana w niej św. Maryja jest idealną matką: opiekuńczą, tolerancyjną i współczującą. Jeśli tylko Ją o to poprosisz, uzdrowi Cię Ona na poziomie emocjonalnym i fizycznym, zapewni Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz wskaże drogę wyjścia z trudnych sytuacji.
Autorka przytacza poruszające historie z życia wzięte. Opowiada o ludziach, którzy spotkali Matkę Boską i doznali niesamowitych uzdrowień lub doświadczyli innych licznych łask. Dzięki dołączonym tradycyjnym i współczesnym modlitwom maryjnym każdy z nas może pogłębić swoją więź z Królową Aniołów.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/

źródło okładki: http://www.talizman.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!