Odmienić świat. Siedem uczynków miłosierdzia.

Tłumaczenie: Anna Grysińska
Wydawnictwo: M
Damit die Welt verwandelt wird
978-83-7595-174-5
religia
Anna

Drogowskazy nie tylko dla chrześcijan! "Odmienić świat. Siedem uczynków miłosierdzia" to nowe spojrzenie ojca Anslema Grüna na fundamenty życia chrześcijańskiego. Tymi fundamentami jest czternaście zasad postępowania zaczerpniętych z Ewangelii. Tradycja katolicka podzieliła je na dwa zestawy i nazwała siedmioma uczynkami miłosierdzia względem ciała i siedmioma uczynkami miłosierdzia względem...

Drogowskazy nie tylko dla chrześcijan!
"Odmienić świat. Siedem uczynków miłosierdzia" to nowe spojrzenie ojca Anslema Grüna na fundamenty życia chrześcijańskiego. Tymi fundamentami jest czternaście zasad postępowania zaczerpniętych z Ewangelii. Tradycja katolicka podzieliła je na dwa zestawy i nazwała siedmioma uczynkami miłosierdzia względem ciała i siedmioma uczynkami miłosierdzia względem duszy.
Świat bezustannie wymaga przemiany, a ta zawsze zaczyna się od nas samych. Uczynki miłosierdzia to doskonałe narzędzie przemiany współczesnego świata – nie tylko dla chrześcijan!

źródło opisu: Wydawnictwo M, 2010.

źródło okładki: www.wydm.pl

Ladona | 2014-08-05