Pływanie. Droga do mistrzostwa

978-83-930703-8-1
pływanie, kraul, masters, sport
sport
Duncan

Uznani trenerzy pływaccy - Jim Montgomery i Mo Chambers, połączyli siły i napisali kompletny przewodnik treningowy dla sportowców klasy masters. Osoby od lat 18 do 88 mogą teraz czerpać korzyści z ukierunkowanego treningu pływackiego, na który składają się: - Instrukcje i szlifowanie ruchów pływackich w stylu dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym - Zaplanowane sesje treningowe dla...

- Zaplanowane sesje treningowe dla osób trenujących na zawody i dla własnej satysfakcji
- Przygotowanie do pływania na akwenach otwartych i udziału w zawodach triathlonowych
- Efektywny start i finisz

Dodatkowo, znajdziesz tu szczegóły dotyczące sprzętu, treningu naziemnego, strategii motywacyjnych, wskazówki pomocne w wyborze programu pływackiego. Z takim zapleczem książka ta będzie dla ciebie źródłem wiedzy o pływaniu na długie lata.

Przedmowa Rowdy Gaines

źródło opisu: http://www.bukrower.pl/index.php?page=shop.product...(?)

źródło okładki: http://www.bukrower.pl/index.php?page=shop.product...»

KsiążkaDoHerbaty | 2018-05-24
Przeczytana: 22 maja 2018

Dużo cennych wskazówek dla osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności zarówno podczas rekreacyjnego pływania, jak i przygotowań do zawodów. Wszystko opisane w bardzo przystępny sposób, co sprawia, że książka jest przyjemną oraz dość szybką lekturą. Treść urozmaicają fotografie ukazujące poszczególne ruchy pływackie przy niektórych opisywanych ćwiczeniach oraz tabele z rozpiskami planów treningowych.
Książkę szczególnie polecam osobom trenującym przed zawodami zarówno na basenie, jak i na otwartej przestrzeni. Czytając ją można zdobyć nie tylko wiedzę dotyczącą techniki pływania, ale również zachowania przed czy po zawodach. Ja sięgnęłam po nią w ramach przygotowań do triathlonu i znalazłam tam wiele ciekawych wskazówek i trików, które zamierzam wykorzystać podczas zawodów. ;)

Maciej | 2018-05-10
Przeczytana: 10 maja 2018