Pływanie. Droga do mistrzostwa

978-83-930703-8-1
pływanie, kraul, masters, sport
sport
Duncan

Uznani trenerzy pływaccy - Jim Montgomery i Mo Chambers, połączyli siły i napisali kompletny przewodnik treningowy dla sportowców klasy masters. Osoby od lat 18 do 88 mogą teraz czerpać korzyści z ukierunkowanego treningu pływackiego, na który składają się: - Instrukcje i szlifowanie ruchów pływackich w stylu dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym - Zaplanowane sesje treningowe dla...

- Zaplanowane sesje treningowe dla osób trenujących na zawody i dla własnej satysfakcji
- Przygotowanie do pływania na akwenach otwartych i udziału w zawodach triathlonowych
- Efektywny start i finisz

Dodatkowo, znajdziesz tu szczegóły dotyczące sprzętu, treningu naziemnego, strategii motywacyjnych, wskazówki pomocne w wyborze programu pływackiego. Z takim zapleczem książka ta będzie dla ciebie źródłem wiedzy o pływaniu na długie lata.

Przedmowa Rowdy Gaines

źródło opisu: http://www.bukrower.pl/index.php?page=shop.product...(?)