Dark Sun

Cykl: CHERUB (tom 9.5)
Wydawnictwo: Hodder
angielski
Kaskaderka016

It's the last day of term. Three lads are clearing out their lockers, organising a sleepover and hatching a plan to spatter a girl with rancid coleslaw.

But things aren't what they seem.

One boy's father is a member of Dark Sun, a criminal organisation dealing in nuclear weapons technology, while another is a CHERUB agent sent to stop him.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/2158606.Dark_Sun

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/2158606.Dark_Sun

Kaskaderka016 | 2013-01-26
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Akcja
Przeczytana: 26 stycznia 2013

Rat i Andy mają za zadanie dostać się do domu Kurta Lydona, poprzez zaprzyjaźnienie się z jego dziećmi. Stawka jest wysoka: Lydon pracuje nad ulepszeniem broni nuklearnej,-

Ta książka została specjalnie napisana i wydana (w Wielkiej Brytanii) na Światowy Dzień Książki 2008.

Światowy Dzień Książki to międzynarodowe święto książek i czytania jako takiego. W tym roku Wielka Brytania i Irlandia obchodzą to święto po raz jedenasty.

Książka dość krótka i nie została oficjalnie przetłumaczona na język polski, ale możecie ją przeczytać w nieoficjalnym tłumaczeniu tutaj: http://www.cherubcampus.net/articles.php?article_id=85&rowstart=0

W polskiej wersji ma ok.40 stron, więc jak macie wolną chwilę to możecie poczytać. Serdecznie polecam! Akcja od początku do końca, dużo ciekawych sytuacji + świetna okładka :)

Meszek | 2018-05-03
KubeQ007 | 2018-04-02