Miłość jest możliwa. Teoria miłości i psychiki

Wydawnictwo: Medyk
ale_sylka

Autor jest lekarzem psychiatrą, absolwentem AM w Warszawie. Po odbyciu staży i praktyk w Hiszpanii i Niemczech od kilku lat praktykuje we Francji, a ostatnio związał się z Uniwersytetem w Nantes. Jest to druga jego książka (pierwszą była „Na początku był lęk”) w której przedstawia i rozwija własną, oryginalną teorię miłości i psychiki. Dzięki klarowności logicznego wywodu i dyscyplinie komunikatywnego, pięknego języka książka będzie zrozumiała przez każdego inteligentnego czytelnika, którego bez wątpienia zafascynuje śmiałe stawianie przez autora tez obrazoburczych dla współczesnej psychiatrii. Książka polecana szczególnie młodym czytelnikom, którzy pragną zrozumieć tajniki własnej psychiki i odważyć się budować trwałe relacje miłosne. Autor dowodzi, że nawet w dzisiejszych czasach jedyna, prawdziwa miłość jest możliwa.

źródło opisu: Medyk, 2008

źródło okładki: http://medyk.com.pl/ksiazki/pozycje-wydane/79-milosc-jest-mozliwa

ale_sylka | 2013-01-02
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam