Pięć cennych minut dla związku. 100 ćwiczeń, które pomogą ci pogłębiać więź z ukochaną osobą każdego dnia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pięć Cennych Minut". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Five good minutes with the one you love. 100 mindful practices to deepen and renew your love everyday
978-83-7489-285-8
poradniki
Multikasia

Każda książka z serii Pięć Cennych Minut zawiera 100 prostych ćwiczeń prowadzących do szczęścia i rozwoju, potrzebnych każdemu, kto chce poprawić jakość swojego życia. Ćwiczenia te odwołują się do sfery duchowej i do powiązanej z nią sfery cielesnej. Refleksyjny czytelnik znajdzie wśród nich kilka takich, które wydadzą mu się skierowane właśnie do niego i które chwycą go za serce. Nawiąż...

Nawiąż głębszą, bardziej intymną relację z partnerem w 5 minut!
Czy chciałbyś lepiej i głębiej poznać miłość? Odnowić ją, by znów czuć się jak wtedy, gdy zakochałeś się po raz pierwszy? Z czasem miłość się zmienia, codzienne obowiązki sprawiają, że nie masz czasu okazywać partnerowi, jak bardzo ci na nim zależy. Czy chciałbyś zatem spróbować zupełnie nowego podejścia w miłości?

Dzięki tej książce dowiesz się, jak łatwo, szybko i skutecznie pogłębić swoją miłość, poświęcając na to codziennie tylko 5 minut. Ćwiczenia w niej zawarte pomogą tobie i tym, których kochasz, pielęgnować, chronić i pogłębić wasze uczucie. Pomogą wam odkryć metody umiejętnego radzenia sobie z wyzwaniami i stresem związanym z sytuacją bycia w związku. Zaproś swojego partnera, by ćwiczył z tobą!

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2010

źródło okładki: http://www.gwp.pl/7762,piec-cennych-minut-dla-zwia...»

Kamila | 2016-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2016

Lekka, szybka i przyjemna. Czytając zaznaczałam sobie najcenniejsze ze 100 lekcji do których będę wracać. Książeczka na 2/3 godziny, bardzo optymistyczna i radosna :)Nie wniosła specjalnie wiele do mojego życia...