Kłopotliwe odkrycia, dziwne wynalazki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziwne - Tajemnicze - Nieznane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Kreator
6 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
83-7344-025-9
historia
Luna

Są w historii wynalazków ciemne i jasne karty, są też niespodzianki. Czas i nasza skłonność do wygód sprawiają, że do większości epokowych odkryć ludzkości szybko przyzwyczajamy się i przestajemy je traktować jako coś szczególnego i wyjątkowego. A przecież za każdym z nich kryje się ludzki geniusz, twórcza myśl i radość tworzenia.

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: strona wydawnictwa

Kamila Ka-cka | 2016-02-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 04 lutego 2016

Bardzo ciekawa książka, odświeża rownież pamięć co do historii 😉

Luna | 2013-01-02
Na półkach: Przeczytane, 2013, Posiadam
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Całkiem interesująca, zawiera jednak wiele znanych mi wcześniej informacji, nie dowiedziałam się wielu nowych rzeczy... no i jest króciutka, błyskawicznie się czyta.