Casper

Casper
8371520042
duchy,
Ola

Dwunastoletnia Kat Harvey przyjeżdża wraz z ojcem do tajemniczego starego dworu Whipstaff w stanie Maine, gdzie poznaje sympatycznego duszka Caspera i jego trzech zwiariowanych wujów, znanych jako Widmowe Trio, straszących tam od lat. Gdy do Whipstaff przybywa bezwzględna nowa właścicielka dworu, Carrigan Crittender, by poszukać ukrytego w nim skarbu, przyszłość duszków zapowiada się niezbyt różowo. Kat i zakochany w niej Casper starają się pokrzyżować jej plany. Ostatecznie największym skarbem okaże się przyjaźń, jaka połączy Kat i Caspera.

źródło opisu: Opis z okładki książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Guinevere7 | 2016-10-30