Koniec z wyrzutami sumienia. Drogi do większej radości z życia

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Przedstawione w tej książce krótkie historie są zaproszeniem do podróży w niezbadane, tajemnicze obszary własnej osobowości. Stanowią one także zachętę do rozwijania akceptacji samego siebie, pogodzenia się z przeszłością, lepszego przeżywania teraźniejszości i świadomego podejmowania decyzji. Dzięki temu otworzy się przed nami możliwość dążenia do postawionych sobie celów w sposób harmonijny, zgodny z oczekiwaniami środowiska i bez wyrzutów sumienia. Chroniczne wyrzuty sumienia powodują bowiem zmniejszenie poczucia własnej wartości i wpływają negatywnie na nasze usposobienie. Jednak jeśli nauczymy się świadomie przeżywać odczuwaną winę i gdy mniej się będziemy zamartwiać codziennymi problemami, nasze życie stanie się łatwiejsze.