zasady życia

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Zasady życia to wskazówki jak opanować sztukę życia. Templar nie ma tu na myśli umiejętności gromadzenia majątku czy zdobycia szczytu w jakiejś trudnej profesji. Chodzi raczej o radzenie sobie w życiu w tradycyjnym znaczeniu. Idzie o ludzi, którzy są zadowoleni, którzy potrafią odnajdywać radość w tym, co spotyka ich codziennie, są na ogół zdrowi i czerpią z życia większą satysfakcję niż inni. Gdzie się znajdą, pozostawiają po sobie delikatną aurę szczęścia. Kiedy przekonasz się do sformułowanych w tej książce Zasad i je opanujesz, odczujesz wyraźnie korzyść z ich stosowania. I nie tylko Ty także wszyscy, którzy Cię otaczają.

ada91 | 2012-03-16

Dostałam ją na gwiazdkę, mało interesująca może z powodu że ja psychologi nie znoszę;)

monolulu | 2016-09-20
Aleksandra | 2016-01-26