Potęga cierpliwości. Zwolnij, by cieszyć się szczęściem, sukcesem i spokojem umysłu.

Tłumaczenie: Anna Kucharczyk-Barycza
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensus". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sensus
The Power of Patience: How to Slow the Rush and Enjoy More Happiness, Success, and Peace of Mind Every Day
cierpliwość, osobowość
Ahinsa84

"Spóźnię się"... "Dlaczego to tyle trwa?"... "Jedź! Już bardziej zielone nie będzie!"... "Gdzie on jest -- rozumiem, żeby się spóźniać godzinę, dwie. Ale piętnaście minut?!"... "Czemu to zawsze mój kasjer ogłasza włoski strajk?"... "Winda, winda, gdzie ta przeklęta winda?" Jeśli możesz podpisać się pod którymś z tych zdań, bez wątpienia cierpisz na chorobę zwaną pośpiechem. W życiu na wszystko przychodzi odpowiedni czas. Dlatego uwierz: oprócz czasu działania jest też czas czekania. Kiedy grunt osuwa Ci się spod nóg i czujesz, że mózg może zaraz eksplodować, przymknij oczy, weź głęboki wdech i policz do dziesięciu albo do stu... Do stu diabłów! Nie pomogło? W takim razie pozostaje Ci jedno -- znaleźć chwilę na przeczytanie tej książki i przypomnienie sobie, jak może wyglądać świat bez wariującego szybkościomierza.

źródło opisu: sensus, 2007

źródło okładki: sensus.pl