Superkierowca. Jak jeździć bezpiecznie w każdych warunkach

Wydawnictwo: RM
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
motoryzacja

Jeździsz samochodem? No pewnie, prawie każdy jeździ! A dobrze jeździsz? No to już inna sprawa. Podstawy zdobyłeś razem z prawem jazdy, ale jeszcze niewiele umiesz. Więc pora się nauczyć, na przykład z takiej książki, jak ta. Oburzyłeś się? Ty umiesz więcej? No to sobie poczytaj i sprawdź, czy rzeczywiście. Dowiesz się czegoś o mentalności człowieka zasiadającego za kierownicą, o dobrych i złych nawykach, o nastawieniu psychicznym i jego wpływie na prowadzenie pojazdu, o tym jakie są rodzaje poślizgów i jakie są techniki wychodzenia z nich, o tym jak mądrze i ekonomicznie korzystać z hamulców. Jest też małe co nieco dla fanów szybkiej jazdy po torze. Krótko mówiąc praktyczna i użyteczna książka dla każdego kierowcy.

Izoldka | 2014-03-23
Przeczytana: 21 marca 2014

Oczekiwałam znacznie więcej po tej książce. Zbyt dużo długich opisów i mało wskazówek praktycznych. Podkreślanie na każdym kroku, że dany manewr należy ćwiczyć na specjalnie do tego przygotowanym torze, zaczęło irytować dość szybko. Nie wątpię w to, że autorzy mieli dobre intencje, jednak momentami czułam się jak osoba niedoświadczona, która właśnie zdała egzamin.

Nok2 | 2013-02-27
Sedin | 2012-12-23