Małżeństwo może się udać

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Leczenie i Formacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa POMOC
83-86843-27-6
religia

Czy to, co nazywa się ślubem kościelnym, nie jest często raczej kompletną dziecinadą, a nie zawarciem odpowiedzialnego przymierza? Dlaczego duszpasterze mówią tak szybko o świętokradztwie, w wypadku niegodnego przyjmowania Komunii świętej, podczas gdy przyjęcie Chrystusa w sakramencie małżeństwa jest tak łatwo dostępne? Czy najwięcej świętokradztwa nie praktykuje się przy udzielaniu sakramentu małżeństwa przez nieprzygotowane i niedojrzałe osoby w obecności i z błogosławieństwem przedstawiciela Kościoła?

Czystość, wierność, miłość, zrozumienie... Tak często w naszych małżeństwach nie zwracamy uwagi na to, co jest kluczem do udanego pożycia w rodzinie...Książka ta jest „początkiem”, pewną drogą ku małżeństwu doskonałemu. Reszta zależy od nas, to my swoim życiem możemy dopisać dalszy ciąg. Pozycja zawiera także świadectwa małżonków i modlitwy dla nich.

źródło opisu: Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa

źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/79/malzen...»