Sekret młodości facefitness

Ekomentor Patrycja Kondracka
2011-01-01
2011-01-01
978-83-933-8940-7
zdrowie medycyna wydawnictwa popularne masaż higiena twarzy

To nie jest książka, która ma się podobać. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem ćwiczeń twarzy aby młodo wyglądać, to jest to krotki poradnik jak codziennie trenować aby efekt był zadowalający. Poznałam osobiście autorkę na jednej konferencji i ona naprawdę pięknie wygląda.
Dla mnie warto, a każdy sam oceni przydatność.
Do dzieła!

Dla mnie warto, a każdy sam oceni przydatność.
Do dzieła!

Super, to działa , polecam

Super, to działa , polecam

Jestem zachwycona tą książką , w Polsce to jedyna pozycja dotycząca ćwiczeń twarzy polskiej autorki, ćwiczyłam przez miesiąc, ćwiczenia są opisane bardzo konkretnie i są zdjęcia, po miesiącu treningu mięśni twarzy, mam niesamowite efekty, polecam każdej kobiecie, która ceni sobie naturalne metody dbania o urodę, jestem po 40-stce i już zwątpiłam a tu taka perełka, dziękuję pani Patrycjo czekam na kolejne pani książki,Agnes

Bardzo fajnie napisana książka z zakresu gimnastyki twarzy ćwiczenia są opisane przejrzyście, prosto no i są zdjęcia, których zdecydowanie brakuje w innych podobnych publikacjach np pani Frayser nie ma ich zbyt wielu na rynku dlatego brawo dla autorki za wzięcie tego tematu we własne ręce ale przede wszystkim za napisaną inteligentnie, z humorem i odwaga chociażby rozdziała fellatio i cunilingus:)Bedę polecac książkę pani Patrycji i polecac taki sposób na pozbycie się zmarszczek naturalny i bezpieczny z pewnością ćwiczenia są skuteczne, wiem co praktykuję je od 2-ch miesięcy i naprawdę przynoszą efekty ale jak ze wszystkim trzeba być systematycznym!!!

Książeczka cieniutka bo ma zaledwie 91 stron, na końcu jest jeszcze kalendarz, w którym można zaznaczać dni wykonywania ćwiczeń. Zaprezentowanych jest w niej 12 ćwiczeń dla pań i 7 dla mężczyzn, które w 30 dni mają polepszyć kondycje naszej twarzy tzn. spłycić zmarszczki te, które już mamy i zapobiec powstawaniu nowych. Z pewnością ćwiczenia w niej zaprezentowane są łatwiejsze niż w innej pozycji ocenianej przeze mnie dotyczącej zmarszczek, bo polegają na robieniu min (każde ćwiczenie pokazane jest na zdjęciu). Warto spróbować i samemu przekonać się jaki będzie efekt. Ja z racji tego, ze lubię różne eksperymenty wypróbuję te ćwiczenia a jak pozbędę się zmarszczek to zmienię ocenę dotyczącą książki na arcydzieło.

Z końcem lutego zakończyłam 30 dniowy program autorski Patrycji pozbądź się zmarszczek - przyznam się że kilka dni ominęłam (tzn. nie wykonywałam ćwiczeń dzień w dzień jak było zalecane),ale dobrnęłam do końca 30 dni. Jakiś spektakularnych efektów nie widzę, ale wydaje mi się, że zmarszczki rzeczywiście delikatnie się zmniejszyły. Ćwiczenia weszły mi w krew więc dalej je będę wykonywać i za jakiś miesiąc napiszę o efektach.

Trochę mi się zeszło dłużej bo omijałam dni i kolejne 30 dni skończyłam wczoraj czyli 23 kwietnia, ale to chyba jednak działa bo zauważyłam, że mi się owal twarzy poprawił a mam już 39 lat i co mnie cieszy i śmieszy to to, że znajome kobiety, które mnie nie widziały jakiś czas mówią, że dobrze wyglądam (nawet te uszczypliwe, którym komplementowanie przychodzi z trudem). Tak więc ćwiczę dalej a może się odmłodzę na 18-nastkę ;-)))

• Chcę kupić
  • Masaż
  • Przeczytam 52 książki w 2018
  • Ziółka, zdrówko, diety, odnowa

Dodaj cytat z książki Sekret młodości facefitness