"Życie pełne Bożych cudów"

Wydawnictwo: Centrum Literatury i Muzyki Chrześcijańskiej
83-88546-25-2
religia
Ola

PAWEŁ MAŁYSZ (ur. w 1926 roku) reprezentujący rodzinę od wielu pokoleń mieszkających w Ustroniu zdecydował się na opisanie w tej książce własnych przeżyć. Przeżyć człowieka, który zdarzeń życia nie przypisuje dziełom przypadku czy też własnej mądrości, ale dokładnie zaplanowanym dziełom Wszechmogącego Boga. A ponieważ nasz Bóg jest Bogiem nieograniczonych możliwości, o czym przekonał się autor, w życiu człowieka, który Mu ufa dzieją się rzeczy wielkie i niepojęte. Jest to po prostu życie pełne Bożych cudów!

"Zdaję sobie sprawę, że jestem coraz bliżej wieczności. Nie wiem, kiedy mnie Pan Bóg odwoła z tego Świata. Zanim jednak odejdę, chciałbym w mojej opowieści podkreślić fakt, że w naszym życiu nic nie jest dziełem przypadku lub Ślepego losu, a dokładnym, do najdrobniejszych szczegółów zaplanowanym dziełem Bożego prowadzenia pełnego mądrości i miłości. Patrząc na całe życie wstecz, wyrywa się z mojego serca okrzyk: Panie, czym sobie na to wszystko zasłużyłem?!! - Niczym!!! Całe moje życie jest ciągiem aktów Twojej łaski, Twojej miłości do mnie. Miłości niezasłużonej! Dzięki Ci za to!"

źródło okładki: http://jack.pl/Zycie-pelne-Bozych-cudow;s,karta,id,K04218

Ola | 2012-12-31