Czasami

Wydawnictwo: Credo
Sometimes
978-83-60131-40-4
Arek Szymczak

Jest to pogodne opowiadanie zachęcające do odwagi w trudnych sytuacjach, także podczas choroby. Kiedy Klementynka musi iść do szpitala, Tobi wie, że powinni się wspierać nawzajem. Razem łatwiej pokonać strach. „Polecam tę książeczkę, uwrażliwi nas bardziej na potrzeby innych.” Ewa Błaszczyk, Fundacja „Akogo?” „Tę książeczkę czytajmy, oglądajmy i o niej rozmawiajmy razem.” prof. zw. dr hab....

„Polecam tę książeczkę, uwrażliwi nas bardziej na potrzeby innych.”
Ewa Błaszczyk, Fundacja „Akogo?”

„Tę książeczkę czytajmy, oglądajmy i o niej rozmawiajmy razem.”
prof. zw. dr hab. Jan Malicki, dyrektor Biblioteki Śląskiej

źródło opisu: Wydawnictwo Credo, 2012

źródło okładki: http://sklep.credo.org.pl/pl/czasami-rebecca-elliott.html

J_85 | 2016-03-02
Przeczytana: 01 marca 2016

Książka na pierwszy rzut oka taka jak wszystkie dla dzieci. Piękne, kolorowe ilustracje, tekstu niewiele. A jednak inna niż wszystkie... Chłopiec opowiada o swojej chorej siostrze, o jej pobytach w szpitalu, o zastrzykach. Polecam.

jkmb | 2013-09-08
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

Warto przeczytać z dzieckiem. Warto porozmawiać. Warto uwrażliwiać. I dobrze to robić w tak przyjazny sposób, pełen przygód, radości, miłości, (która nie stawia warunków).

alicze | 2018-01-09
Przeczytana: 10 stycznia 2018