Pytania niekontrolowane czyli czego nie wiecie o kabarecie

Wydawnictwo: AR Test
kabaret, wywiad, rozrywka, artyści, aktorzy
rozrywka
Justyna

Czy to prawda, że nie wszystko jest na sprzedaż? Za kogo inni spełniają marzenia? Czy mężczyźni zwracają uwagę na usta? Kto podejrzanie łatwo się wzrusza? Kto kocha piłkę, bez wzajemności? Odpowiedzi na te pytania (i na wiele innych) znajdziecie w tej książce. To pierwsza seria rozmów z najciekawszymi osobowościami polskiej sceny kabaretowej, które macie okazję poznać z innej - niekabaretowej...

Odpowiedzi na te pytania (i na wiele innych) znajdziecie w tej książce.
To pierwsza seria rozmów z najciekawszymi osobowościami polskiej sceny kabaretowej, które macie okazję poznać z innej - niekabaretowej - strony.

źródło opisu: www.gandalf.com.pl

źródło okładki: www.gandalf.com.pl

buziaczek197 | 2017-08-22
Przeczytana: sierpień 2017

Książka fajnie poprowadzona. Mi właśnie podobała się ze względu na wywiady, które nie są rozciągnięte, ale dające odczuć, że ludzie występujący w kabarecie są niesamowici, inteligentni, wykształceni, pełni humoru. Super, że możemy poznać niektórych z nich. Oglądałam ostatnio program w którym również mogliśmy poznać ludzi kabaretu i odpowiadali na pytania i potwierdza się, że to naprawdę inteligentni ludzie z pasjami. I choć ciągle są w rozjazdach to każdy z udzielających wywiadu powtarza jak ważna jest dla nich rodzina. Powinnam też znać z tej książki Pana Włodka Sikorę, ale przyznaję szczerze nie znam tylko go. I muszę to koniecznie nadrobić. Książka super wydana. Podoba mi się, że są czarne obramowania i ogólna kolorystyka utrzymuje się w kolorze czarnym. Polecam !!!

Zaczarowana | 2016-10-18
Przeczytana: 16 października 2016

Książkę przeczytałam z ciekawością chociaż muszę przyznać, że kojarzy mi się ona bardziej z taśmą produkcyjną do wywiadów poprzez ganianie od jednego człowieka do drugiego między występami na festiwalu kabaretowym niż próbą rzeczywistego dostrzeżenia i zrozumienia człowieka, z którym ten wywiad jest prowadzony. Moim zdaniem temat, którego pozycja dotyczy, czyli wywiadów z artystami kabaretowymi byłyby dużo ciekawszy jako seria wywiadów-rzek z każdym z tych ludzi co dałoby zarówno możliwość szerszego opracowania tematu jak i pełniejszego wejścia w świat rozmówcy. Dzięki tej książce wiem natomiast, iż już nigdy nie sięgnę po podobną pozycję.

Karolina_A | 2015-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2015

Całkiem udany zbiorek kilkunastu mini-wywiadów z prawdziwymi tuzami polskiego kabaretu współczesnego :) Niektóre wywiady ewidentnie ciekawsze i lepsze od pozostałych. Momentami irytujące pytania autorek - ale cóż, nawet najlepszym dziennikarzom zdarzają się wpadki ;) Wiele ciekawych spostrzeżeń dotyczących nie tylko kondycji polskiego kabaretu, ale także poczucia humoru i codzienności :)

iboughtnewbook_com | 2016-07-12
Przeczytana: 05 listopada 2015