Fotografia. Praktyczny poradnik

Wydawnictwo: Dragon
978-83-62976-13-3
poradniki
BookJunkie

Robienie zdjęć jest prawdziwą sztuką. Aby uwiecznić ulotne obrazy na kliszy lub nośniku cyfrowym, nie wystarczy naciśnięcie przycisku. Niepowtarzalny nastrój chwili można zachować, jeśli posiada się odpowiednią wiedzę i umiejętności. Korzyści płynące z ich zdobycia są nie do przecenienia. Fotografia. Poradnik dla każdego to zbiór informacji dotyczących robienia zdjęć. Podpowie Czytelnikowi,...

Fotografia. Poradnik dla każdego to zbiór informacji dotyczących robienia zdjęć. Podpowie Czytelnikowi, jak wybrać odpowiedni sprzęt fotograficzny, poinstruuje, jak kadrować obrazy i operować światłem, doradzi, w jaki sposób fotografować ludzi, a jak krajobrazy. Dzięki niemu każde wykonane zdjęcie będzie wyjątkowe.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/